Facebook Gogole+

Ścieżka powrotu

To było  dobre  biznesowe spotkanie profesjonalistów - tak krótko organizatorzy podsumowali tegoroczne targi Expopower i Greenpower. Wystawcy pochlebnie wypowiadali się na temat ilości i jakości odbytych spotkań oraz przeprowadzonych biznesowych rozmów. Do Poznania zjechali klienci nie tylko z Polski, ale też m.in. z Arabii Saudyjskiej, Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Chin, Danii, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Korei Południowej, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Niemiec, Włoch oraz Pakistanu. Wyraźnie można było odczuć dominację fotowoltaiki zarówno wśród wystawców jak i gości zainteresowanych tą technologia.

Targi obfitowały w wydarzenia dedykowane specjalistom - odbyło się 20 konferencji, warsztatów i szkoleń. Sale pełne były słuchaczy - do Poznania zjechało kilka tysięcy profesjonalistów spragnionych najnowszej wiedzy.

Oprócz wydarzeń – zwiedzający mogli się zapoznać z ofertą blisko 250 firm z zakresu energetyki, elektrotechniki, budownictwa energetycznego i technologii energooszczędnych, energii cieplnej, oświetlenia, telekomunikacji energetycznej, smart grids oraz energii odnawialnej (energia wiatru, wodna, słoneczna, geotermalna, biopaliwa, biogaz).

A+ Tech zaprezentowało znane już wszystkim produkty ale nie zabrakło także nowości za które zostaliśmy wyróżnieni. Prezentowaliśmy panele PV firm JA Solar, ET Solar, Linuo oraz inwertery od Goodwe.

 

Ta ostatnia firma, której bezpośrednim przedstawicielem w Polsce jest A+ Tech Sp. z o.o. zapowiedziała ciekawą nowość jaką będzie inwerter hybrydowy, działający na zasadzie „OnGrid” z możliwości pracy „OffGrid” czyli wyspowo.

To rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o rynku niemieckim, na którym magazynowanie energii jest przyszłością, ale może być interesujące dla naszego krajowego odbiorcy, biorąc pod uwagę okres przejściowy w oczekiwaniu na nową ustawę. Już wkrótce A+ Tech Sp. z.o.o. udostępni więcej informacji na ten temat.

Wszytkom gościom, współpracownikom, kontrahentom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Projekt stosika oraz zabudowę wykonała firma Meliński Minuth.