Facebook Gogole+

Ścieżka powrotu

Bazując na długoletnim doświadczeniu, międzynarodowych kontaktach biznesowych i działalności na forach ekonomicznych, firma chętnie dzieli się z klientami wiedzą, dając im możliwość podniesienia kompetencji, nie ograniczając się wyłącznie do produktów.

Inwestorom oferujemy dodatkowe usługi mające na celu pomoc w przygotowaniu procesu inwestycyjnego, a także jego finansowaniu. Nieustannie śledzimy przepisy prawne i bierzemy udział w najważniejszych spotkaniach opiniotwórczych, które kształtują warunki do funkcjonowania OZE w Polsce, ze szczególnym zainteresowaniem fotowoltaiką.

Zależy nam, aby oferowane przez A+ Tech produkty były właściwie wdrażane, montowane i eksploatowane, dlatego prowadzimy doradztwo polegające
na kojarzeniu inwestorów, wykonawców, projektantów i instytucji wspierających rozwój OZE w Polsce na zasadzie efektu synergii.

 

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. Sprzedaży, Panem Pawłem Szadrowskim: +48604122666 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.