Facebook Gogole+

Ścieżka powrotu

W piątek 26 kwietnia 2013 roku zakończył się nabór wniosków o pomoc  w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstworstw” organizowany przez ARiMR. Jednym z możliwych działań może być fotowoltaika. Wielu przyszłych inwestorów złożyło wnioski, ale nie wszyscy zdążyli przygotować Ekonomiczny Plan Operacyjny.

Procedura składania wniosków daje możliwość uzupełniania dokumentów, które nierzadko były składane w pośpiechu i w niepełnym zakresie. Mało kto wie, że zebrane oferty nie są zobowiązujące i można wybrać innego dostawcę np. tańszego. Dlatego wszystkim spóźnialskim radzimy, aby nie czekali na wezwania ARiMR i samodzielnie uzupełniali brakujące dokumenty, w tym oferty na instalacje fotowoltaiczne. Najczęściej pojawiające się zapytania dotyczą instalacji 40kW oraz 100kW. Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami w tym zakresie i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

W tym celu proszę kontaktować się telefonicznie z Dyr. Pawłem Szadrowskim 604122666 lub mailowo  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nie należy zapominać, że  kolejnym niezbędnym krokiem będzie spełnienie warunków koniecznych do podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci i uzyskanie lokalnych pozwoleń. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Przygotowujemy projekty, wnioski o warunki przyłączenia.